2010

Конкурсні малюнки "Дискримінація 2010"

        

Кустовський Олексій, м. Вишневе (переможешь конкурсу)
Голуб Віктор, м. Здолбунів (2 приз)
Жуковський Броніслав, м. Київ (3 приз)
Віктор Голуб, м. Здолбунів
Геворгян Алік, м Харків
Семендяєв Сергій, м. Бердянськ
Семендяєв Сергій, м. Бердянськ
Маєвський Михайло, м. Кіровоград
Шуляк Павло, м. Рівне
Голуб Віктор, м. Здолбунів
Моцар Іван, м. Полтава
Шуляк Павло, м. Рівне
Гладун Микола, м. Точин
Сидоренко Олександр, м. Харків
Гладун Микола, м. Точин
Сидоренко Олександр, м. Харків
Сінгаїнський Валерій, м. Васильків, Київська обл.
Рудик Олександр, м. Рівне
Жуковський Броніслав, м. Київ
Дмітрух Микола, м. Тернопіль
Адамович Володимир, м. Херсон
Середа Олег, м. Київ
Палько Інна, м. Житомир
Медвідь Олександра, м. Рівне
Віктор Голуб, м. Здолбунів
Маєвський Михайло, м. Кіровоград
Савілов Віктор, м. Донецьк
Маєвський Михайло, м. Кіровоград
Маєвський Михайло, м. Кіроовград
Маєвський Михайло, м. Кіровгорад
Голуб Віктор, м. Здолбунів
Дубовський Олександр, м. Дніпропетровськ
Кустовський Олексій, м. Вишневе
Симинога Вадим, м. Херсон
Кашанков Володимир, м. Пантелеймонівка, Донецька обл.
Гуцол Олег, м. Мінськ
Майоренко Георгій, м. Київ
Алексахін Олександр, м. Харків
Сахалтуєв Радна, м. Київ
Житніков Олександр, м. Львів
Дудченко Сергій, м. Одеса (спеціальний приз)
Рябоконь Сергій, м. Київ
Семендяєв Сергій, м. Бердянськ
Скаженик Дмитро, м. Маріуполь
Сидоренко Олександр, м. Харків
Кашанков Володимир, м. Пантелеймонівка, Донецька обл.
Голуб Віктор, м. Здолбунів
Адамович Володимир, м. Херсон
Солонько Володимир, м. Київ
Скаженик Дмитро, м. Маріуполь
Гладун Микола, м. Торчин
Рябоконь Сергій, м. Київ
Адамович Володимир, м. Херсон
Маєвський Михайло, м. Кіровоград
Сингаївський Валерій, м. Васильків
Геворгян Алік, м. Харків
Сахалуєв радна, м. Київ
Адамович Володимир, м. Херсон
Середа Олег, м. Київ
Савілов Віктор, м. Донецьк
Маєвський Михайло, м. Кіровоград
Рябоконь Сергій, м. Київ
Сидоренко Олександр, м. Харків
Палько Інна, м. Житомир
Шуляк павло, м. Рівне
Жуковський Броніслав, м. Київ
Гладун Микола, м. Точин
Грінченко Віталій, м. Дніпродзержинськ
Шевченко Вадим, м. Київ
Гладун Микола, м. Точин
Сігута Петро, м. Одеса
Голуб Віктор, м. Здолбунів
Гладун Микола, м. Точин
Рудик Олександр, м. Рівне
Моцар Іван, м. Полтава